Sütőfóliában sütött csirkemell

500 g csirkemell
500 g burgonya
250 g sárgarépa
2 db sütőfóliatasak
só, majoránna, borsikafű

A csirkemelleket sóval, majoránnával, borsikafűvel fűszerezzük, a burgonyát és a répát meghámozzuk és ujjnyi vastagságú karikákra vágjuk. A fóliatasakokat lefektetjük, alulra tesszük a burgonyát, majd rá a húst és a tetejére a répát. Ha ezzel elkészültünk, a tasak száját lezárjuk egy műanyag tűvel (amit a fóliával együtt árusítanak) és a fóliát egy hagyományos tűvel megszurkáljuk, hogy a gőz el tudjon távozni. Kb. 45 percig sütjük a sütőben, de a sütő ne legyen 200 C°-nál melegebb! A végén szétvágjuk a tasak tetejét és még visszatesszük a sütőbe, hogy megpiruljon a hús.

AKTUALITÁSOK

"Betegséggel is egész ember"
Beszélgetéssorozat az MCCBE szervezésében
Téma: Az IBD és a jövőkép.  

2020.01.25., 15:00
részletek

Hírlevél

csatlakozz

Ha Egyesületünk tagja kívánsz lenni, ide kattintva csatlakozhatsz.
A honlapunkon megjelenő tartalom tájékoztató jellegű és nem helyettesíti a szakszerű orvosi tanácsadást. Javasoljuk, hogy a betegséggel kapcsolatos kérdéseivel, esetleges panaszaival forduljon kezelőorvosához!
© Copyright 2020 Magyarországi Crohn-Colitises Betegek Egyesülete

Honlaptérkép| Adatvédelem | Impresszum

Egyesületünk székhelye és postacíme:
1047 Budapest, Perényi Zsigmond u. 53. 1.lph. 3.em. 15.
Telefonszámunk: +36 20 412 5113
Bankszámlaszám:11706016-20788070 (OTP)

Search

BEJELENTKEZÉS MCCBE TAGOKNAK

ÖN MÉG NEM
MCCBE TAG?

ISMERJE MEG EGYESÜLETÜNK MUNKÁJÁT ÉS CSATLAKOZZON!

A tagregisztárcióval kapcsolatban minden fontos információt ide kattintva megtalál.