Diétás rakott burgonya

1000 g burgonya
4 db tojás
4 db baromfi virsli
2 dl joghurt
200 g sajt

A burgonyát héjában megfőzzük, meghámozzuk, a tojást megfőzzük, eltávolítjuk a héját, majd a burgonyát, tojást, baromfi virslit vékonyra karikázzuk. Az alapanyagokat egymásra rétegezzük, majd joghurttal meglocsoljuk, végül reszelt sajtot teszünk a tetejére és sütőben készre sütjük.

AKTUALITÁSOK

Rajzpályázat gyermekeknek
Rajzold le neked mit jelent az IBD?
részletek
Rajzold le neked mit jelent az IBD? - rajzpályázat gyerekeknek

csatlakozz

Ha Egyesületünk tagja kívánsz lenni, ide kattintva csatlakozhatsz.
A honlapunkon megjelenő tartalom tájékoztató jellegű és nem helyettesíti a szakszerű orvosi tanácsadást. Javasoljuk, hogy a betegséggel kapcsolatos kérdéseivel, esetleges panaszaival forduljon kezelőorvosához!
© Copyright 2019 Magyarországi Crohn-Colitises Betegek Egyesülete

Honlaptérkép| Adatvédelem | Impresszum

Egyesületünk székhelye és postacíme:
1047 Budapest, Perényi Zsigmond u. 53. 1.lph. 3.em. 15.
Telefonszámunk: +36 20 412 5113
Bankszámlaszám:11706016-20788070 (OTP)

Search